Hostinec Moritz - Hostinec Moritz

O nás

Restaurace s atmosférou začátku 20. století

Vraťte se s námi o 100 let zpátky do doby, kdy kvalitní dřevěný nábytek i podlaha byly vizitkou řemeslníků, kdy keramické podtácky pod pivo byly samozřejmostí a hospodský věděl, že si zákazníků musí vážit.
Hostinec Moritz - Hostinec Moritz

Česká kuchyně jak má býti

Nenabídneme Vám stovky druhů jídel. Ale vše, co Vám nabídneme, bude zaručeně kvalitní. Zakládáme si na tom, že nepoužíváme žádné polotovary ani náhražky. Vše připravujeme jen z čerstvých surovin.
Hostinec Moritz - Hostinec Moritz

Vlastní pivo Moritz

Hanácký slad a chmel – žatecký poloraný červeňák dávají základ typické výrazné chuti a vůni našeho piva. S jeho vařením máme již více než desetileté zkušenosti. A pořád nás to baví! Přijďte ochutnat živé, nefiltrované pivo Moritz přímo z tanku.
Hostinec Moritz - Hostinec Moritz

V létě přijďte posedět na zahrádku

Nejen, že je naše letní zahrádka prostorná, ale i zde Vám načepujeme vychlazené pivko přímo z tanku (žádné sudy, pivovodem pod silnicí přímo na zahrádku). Pivo, grilování, dětský koutek, stojan na kola, kulturní akce – nic nechybí.
Hostinec Moritz - Hostinec Moritz

Kulturní a tradiční akce po celý rok

Správná hospoda vždycky byla místem, které spojuje lidi a podporuje tradice. Kulturní akce různého druhu k tomu samozřejmě patří. Ať už jde o divadlo, koncerty, nebo třeba zvěřinové hody a svatomartinská husa.
Nekuřácká hospoda odjakživa
nepotřebovali jsme zákony
Domácím mazlíčkům je k nám
vstup povolen tedy těm vychovaným
Vlastní pivo Moritz
s tradicí od roku 2006
Vaříme vždy z čerstvých surovin
žádné polotovary